Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

IV Przegląd "MaGa" - zgłoszenia do 20 kwietnia!

12.04.2017
Na przełomie kwietnia i maja odbędzie się czwarta odsłona  Gminnego Przeglądu Artystycznego "MaGa - Młodzi artyści Gminy atakują". Podobnie jak w minionych trzech latach w ramach Przeglądu odbędą się trzy konkursy: śpiewu, scenek teatralnych i tańca. Ze względu na fakt, że termin zgłoszeń zbiegł się ze okresem świątecznym, został on przedłużony do czwartku 20 kwietnia.
 
Przegląd "MaGa" to inicjatywa, która umożliwia zaprezentowanie zdolności przez uczniów z gminnych szkół. Jest to również okazja do zdobycia  przez dzieci i młodzież nagród finansowych dla szkół oraz indywidualnie dyplomów i upominków.
Pierwszy z konkursów odbędzie sie dnia 28 kwietnia, a kolejne 11 i 18 maja - wszystkie w świetlicy w Starej Wsi. Uwieńczeniem Przeglądu będzie tradycyjnie już występ uczestników konkursów podczas Gminnego Dnia Dziecka, w tym roku w dniu 28 maja na stadionie sportowym w Starej Wsi. Już dziś serdecznie zapraszamy!


Liczba wyświetleń: 1881
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne