Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zapraszamy do udziału w Konkursie „Moja Wielkanocna Pisanka 2017"

21.03.2017
Przed nami najbardziej radosne i wiosenne Święta Wielkanocne. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję. Tradycją stało się zdobienie jajek. W związku z tym Wydział Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa zaprasza dzieci i młodzież z terenu Gminy Limanowa do udziału w konkursie „Moja Wielkanocna Pisanka 2017". Pisanki można wykonać w różnych technikach tradycyjnych jak również i tych nowoczesnych – najpopularniejszych .

Zachęcamy do szukania nowych oryginalnych sposobów tworzenia pisanek. Prace należy składać w Urzędzie Gminy Limanowa – Sala Konferencyjna do dnia 3 kwietnia 2017.
Zapraszamy!

 


Liczba wyświetleń: 2678
1

Pliki do pobrania

1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne