Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zachęcamy do głosowania na projekt „Fitness na Lipowem”!

08.03.2017
Trwa II edycja konkursu „Decydujesz, pomagamy", w którym sieć sklepów Tesco wraz z Fundacją Tesco Dzieciom wesprze inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyzna granty  150 organizacjom z całego kraju. Miło nam poinformować, że wśród projektów które pomyślnie przeszły weryfikację konkursową znalazł się projekt zgłoszony przez KGW Lipowe pod nazwą „Fitness na Lipowym. Kolejnym etapem  jest głosowanie, które odbywać się będzie w dniach 08.03-04.04.2017 r. W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie. Grant otrzymają te organizacje, które uzyskają największą liczbę głosów w każdym z mikroregionów.

Głosować na projekt „Fitness na Lipowym”  można w następujących sklepach:
  • Tesco Limanowa Tarnowska 9b
  • Tesco Mszana Dolna Starowiejska 4C
Serdecznie zachęcamy do głosowania!

Liczba wyświetleń: 1588
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne