Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Już w najbliższy weekend startuje turniej piłki nożnej Winter Kajet Cup!

01.03.2017
Już w najbliższy weekend  tj. 4-5.03.2017 r., rusza zimowy turniej piłki nożnej  Winter Kajet Cup organizowany przez LKS Mordarka pod patronatem Wójta Gminy Limanowa.  Turniej zostanie rozegrany w czterech kategoriach wiekowych:
  • skrzaty – rocznik 2010 i młodsi
  • żaki – rocznik 2008 i młodsi
  • orliki – rocznik 2006 i młodsi
  • młodziki – rocznik 2004 i młodsi
Rozgrywki prowadzone będą równocześnie na dwóch halach sportowych - przy Zespole Szkół nr 1 w Limanowej (Ekonom), oraz na hali sportowej w Mordarce. Jest to pierwsza zimowa edycja turnieju, który po raz pierwszy rozgrywany był w ubiegłe wakacje. Swój udział w turnieju potwierdziły  takie zespoły jak: Garbarnia Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Jadwiga Kraków, Orkan Szczyrzyc, AP Goal Nowy Sącz i  Limanovia Limanowa. Łącznie w turnieju weźmie udział ponad 500 młodych zawodników!

Więcej informacji o turnieju oraz szczegółowe harmonogramy rozgrywek można uzyskać na stronie internetowej www.kajetcup.pl.

 


Liczba wyświetleń: 2363
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne