Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gimnazjalistki z Mordarki mistrzyniami piłki ręcznej!

22.03.2017
22 marca br. na hali sportowej przy Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć szkół gimnazjalnych: Pisarzowa, Pasierbiec, Stara Wieś II, Mordarka oraz Rupniów. Turniej został rozegrany w systemie "każdy z każdym", a nad jego sprawnym przebiegiem czuwali sędziowie – Wiesław Lachor i Tomasz Olczyk. Dziewczęta nie oszczędzały sił i zacięcie walczyły o każdy punkt.


Ostatecznie Mistrzyniami Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej zostały dziewczęta z Mordarki grające w składzie: Janik Alicja, Kądziołka Aneta, Lis Karolina, Lis Patrycja, Lupa Agnieszka, Nguyen Agata, Odziomek Natalia, Osadowska Karolina, Sławek Patrycja, Słowiak Wiktoria, Szewczyk Zuzanna, Tokarczyk Iwona, Wojtas Natalia, Wrona Wiktoria.
 
Klasyfikacja końcowa:
 
I m. - Mordarka
 
II m. - Rupniów
 
III m. - Pasierbiec
 
IV m.- Stara Wieś II
 
V m. – Pisarzowa
 
Podsumowania Turnieju oraz uroczystego wręczenia nagród, dyplomów i pucharów dokonali Wojciech Korabik – kierownik Wydziału Kultury i Promocji oraz Robert Piwowarczyk – Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie.


Gimnazjalistkom z Mordarki  oraz ich opiekunowi – Magdalenie Kindlik serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się 29.03. br. w Mszanie Dolnej


Liczba wyświetleń: 3451
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne