Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Bądź częścią największego w kraju święta innowacji – zostań partnerem MFI 2017!

17.03.2017
W dniach  15-21 maja odbędzie się kolejna edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Województwo małopolskie wraz z partnerami przygotowuje kilkadziesiąt różnorodnych wydarzeń  skierowanych głównie do przedsiębiorców, pracowników naukowych , studentów oraz wszystkich innych zainteresowanych. MFI to największy w kraju festiwal innowacji – to tydzień spotkań zarówno z kreatorami nowoczesnych rozwiązań, jak i instytucjami wspierającymi prekursorów od strony finansowej, prawnej, jak i merytorycznej. W 2016 roku 43 partnerów przygotowało 100 wydarzeń dla 4000 osób! Skala i sukces MFI to efekt wspólnej pracy Województwa Małopolskiego i Partnerów, którzy poprzez swoje wydarzenia zapewniają uczestnikom szeroką wiedzę z zakresu innowacji i przedsiębiorczości. Spotkania przygotowane przez firmy i instytucje doskonale pokazują nowatorskie rozwiązania, rolę współpracy pomiędzy różnymi środowiskami, skuteczne modele biznesowe i kreatywnych ludzi, którzy inicjują innowacyjne działania.

Zostań Partnerem Festiwalu w 2017 roku
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zaangażowania się w MFI! Cel jest szczytny, a jego osiągnięcie niezwykle potrzebne. Dzięki przygotowanym wydarzeniom chcemy zaszczepić dobre praktyki wśród młodych ludzi, obudzić zainteresowanie utalentowanych osób poszukujących swojej zawodowej drogi, wypromować pomysły wśród potencjalnych inwestorów, a przede wszystkim pokazać, że "innowacja się opłaca". Współorganizacja MFI to także szansa na bardziej indywidualną korzyść - wypromowania własnej firmy czy instytucji, jako podmiotu odpowiedzialnego, zaangażowanego społecznie i przykładającego wagę do innowacyjności. Poprzez nasze wydarzenia pokażemy jak wdrażane są najnowocześniejsze technologie, ale również jak zmienia się otoczenie w świecie innowacji – jak odnaleźć się na rynku pracy, kierować zespołem, realizować badania i komercjalizować pomysły.

Województwo Małopolskie jako koordynator MFI pozostawia dowolność w zakresie typu przygotowanych wydarzeń. Nasi Partnerzy najczęściej organizują: warsztaty, szkolenia, prezentacje, dni otwarte, konsultacje indywidualne i spotkania informacyjne, ale także konferencje, sympozja, targi, gry a nawet audycję radiową! Festiwal poprzedzi kampania promocyjna, dzięki której z informacją o Festiwalu dotrzemy do szerokiego grona odbiorców.

Małopolskie inteligentne specjalizacje podczas MFI
Jednym z zadań MFI jest również promowanie małopolskich inteligentnych specjalizacji, czyli siedmiu obszarów kluczowych dla rozwoju regionu: nauki o życiu (life sciences), energia zrównoważona, technologie informacyjne i komunikacyjne, w tym multimedia (ICT), chemia, produkcja metali i wyrobów metalowych, elektrotechnika i przemysł maszynowy, przemysły kreatywne oraz czasu wolnego. Wierzymy, że wydarzenia odbywające się w ramach MFI przyczynią się do ich popularyzacji i zachęcą uczestników do inicjowania działań w ich obszarze.

Konferencja inaugurująca
Podobnie jak w poprzednich latach Festiwal zainauguruje konferencja przygotowana przez Województwo Małopolskie, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu, czyli 15 maja 2017 roku. Z tego względu gorąco zachęcamy Państwa do przygotowania swoich wydarzeń między 16 a 21 maja, tak aby 15 maja mogli Państwo razem z nami otworzyć MFI i w pełni uczestniczyć w pierwszym dniu Festiwalu.

Zgłoś się! Propozycje wydarzeń prosimy przesyłać na adres mailowy [email protected] z załączoną uzupełnioną tabelą, której wzór znajdą Państwo w załączniku poniżej.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej http://www.festiwalinnowacji.malopolska.pl/ lub pod numerem telefonu 12 63 03 511

Zachęcamy do współpracy!


Liczba wyświetleń: 1605
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne