Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zabawa karnawałowa w świetlicy wiejskiej w Pisarzowej

10.02.2017
8 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Pisarzowej odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci i młodzieży. Organizatorem spotkania był Wydzial Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.
Wielkim zaskoczeniem i bardzo miłą niespodzianką dla uczestników wydarzenia była profesjonalna oprawa imprezy zapewniona przez Firewall Music. Były balony, dekoracje, dym, bańki mydlane i konfetti. Dużym zainteresowaniem cieszyła się ścianka na tle której można było zrobić sobie zdjęcie  z użyciem  masek i  różnych śmiesznych gadżetów.

Radości ze wspólnej zabawy było co niemiara. Impreza nasycona była atrakcjami i niespodziankami w postaci przeróżnych zabaw i  tańców. Nie zabrakło także, konkursów wśród których największe emocje wzbudziły „Krzesełka”. Ilość chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji była tak duża, że trzeba było przeprowadzić aż cztery rundy! Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz gadżety ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa.

Najwięcej radości wśród zgromadzonych wzbudziło przybycie gościa specjalnego – pluszowego osiołka, który chętnie pozował do zdjęć z uczestnikami imprezy,  a tych najbardziej nieśmiałych porywał do wspólnej zabawy.

Wydarzenie to było wspaniałą okazją do zintegrowania się podopiecznych różnych świetlic i nawiązania nowych, ciekawych znajomości. Impreza na  długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy już nie mogą się doczekać kolejnego takiego spotkania.


Liczba wyświetleń: 3163
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne