Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Rozpoczęcie ferii w świetlicy w Starej Wsi

01.02.2017
Za nami pierwsze dni ferii i pierwsze atrakcje przygotowane specjalnie z tej okazji dla podopiecznych świetlic gminnych.  Początek ferii w świetlicy w Starej Wsi miał bardzo artystyczny charakter. Zajęcia przygotowywane i prowadzone przez Jolantę Biedroń  cieszą się dużym zainteresowaniem – nie inaczej było tym razem.  Po raz kolejny uczestnicy zajęć mieli okazję obudzić swoją kreatywność i stworzyć „coś z niczego”.  Efektem pracy młodych artystów były kolorowe wycinanki i ozdoby z filcu, które z pewnością znajdą zastosowanie jako piórniki, czy elementy dekoracyjne.


Przypominamy, że świetlice gminne na czas ferii zimowych oferują wiele dodatkowych atrakcji. Szczegółowy harmonogram wydarzeń oraz godziny otwarcia świetlic dostępne są na specjalnie przygotowanych na tę okazje plakatach oraz u opiekunów poszczególnych świetlic.


Liczba wyświetleń: 1858
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne