Gminny Program Rewitalizacji - spotkanie podsumowujące

06.02.2017

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące projektu Gminnego Programu Rewitalizacji opracowanego zgodnie z zapisami Ustawy o Rewitalizacji z dnia  9 października 2015r.

13 lutego 2017 roku odbędzie się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące projektu Gminnego Programu Rewitalizacji opracowanego i konsultowanego zgodnie z zapisami Ustawy o Rewitalizacji z dnia 9 października 2015r.

Spotkanie ma na celu przybliżenie najważniejszych wniosków płynących z przeprowadzonej diagnozy obszaru rewitalizacji, przedstawienie podstawowych założeń Gminnego Programu Rewitalizacji oraz podsumowanie konsultacji projektu Gminnego Programu Rewitalizacji.

Wszystkich zainteresowanych powyższym zagadnieniami zapraszamy 13.02.2017 do Urzędu Gminy w Limanowej - sala konferencyjna nr 13 o godzinie 13.30.