Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ferie zimowe w gminnych bibliotekach

03.02.2017
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do spędzenia ferii zimowych w Gminnych Bibliotekach. Nasi bibliotekarze jak zwykle przygotowali bardzo bogatą ofertę zajęć edukacyjnych i zabaw, które są doskonałą alternatywą dla komputera i twórczym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu. Będą warsztaty, gry i niespodzianki, zajęcia literackie i plastyczne oraz pokazy filmowe.
Z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Szczegóły oferty na ferie zimowe oraz dokładny harmonogram zajęć znajdują się poniżej.

Liczba wyświetleń: 2170
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne