Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Do 15 lutego termin składania deklaracji na podatek od środków transportowych

06.02.2017
Informujemy, że do dnia 15 lutego 2017 r. osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych (samochodów ciężarowych o DMC powyżej 3,5 tony, ciągników  siodłowych i balastowych, przyczep i naczep o DMC od 7 ton oraz autobusów) mają obowiązek  złożyć deklarację na podatek od środków transportowych na 2017 r.  oraz dokonać wpłaty I raty podatku.

Poniżej w załącznikach można pobrać wzór deklaracji podatkowej oraz stawki podatku na 2017 r.

Liczba wyświetleń: 1622
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne