Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nieruchomość przeznaczona w dzierżawę

12.01.2017
Wójt Gminy Limanowa informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Limanowa, przy ul. M. B. Bolesnej 18B, 34-600 Limanowa, w okresie 09.01.2017 r. – 30.01.2017 r. został podany do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Limanowa – przeznaczonych do oddania w dzierżawę:
 
Nieruchomość gruntowa przeznaczona do wydzierżawienia, stanowiąca działkę ew. nr 155/1 o pow. 0,22 ha, położona w miejscowości Wysokie, gmina Limanowa, będąca własnością Gminy Limanowa, dla której Sąd Rejonowy w Limanowej prowadzi księgę wieczystą nr 16124. Nieruchomość częściowo jest zabudowana tymczasowym kioskiem małej gastronomii i przeznaczona do przedłużenia umowy dzierżawy na okres 10 lat.


Liczba wyświetleń: 1830
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne