Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Atrakcyjne ferie w świetlicach gminnych!

27.01.2017
Dwa tygodnie zimowego wypoczynku to czas kiedy najmłodsi czas spędzany na nauce, zastąpić mogą zabawą i rozwijaniu swoich zainteresowań. By wolny od szkoły czas wykorzystać jak najciekawiej i pożytecznie wiele atrakcyjnych zajęć przygotowały na ten czas świetlice z terenu Gminy Limanowa. Zaplanowane są  m.in. turnieje sportowe, zajęcia artystyczne, plastyczne, kulinarne, wyprawy w plener, a także konkursy z nagrodami. Szczegóły na plakatach poniżej ! Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!Liczba wyświetleń: 2294
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne