Zespół Szkół nr 1 w Starej Wsi „w poszukiwaniu Św. Mikołaja”

08.12.2016

Dzień 06.12.2016 r. to dla wszystkich dzieci wyjątkowa data. Z tej okazji Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 1 w Starej Wsi pod opieką  Agnieszki Biedy i ks. Pawła Szczygła przygotował dla uczniów szkoły przedstawienie  pt. „ Gdzie jesteś Św. Mikołaju?”.

Główni bohaterowie: Paweł i Rafał przenieśli się do magicznego świata bajek „Kubusia Puchatka”, „Robin Hooda”, „ Czerwonego Kapturka” oraz „ Smerfów”, gdzie w zabawny sposób poszukiwali św. Mikołaja. Urokliwa scenografia, wyjątkowo ciepły i serdeczny przekaz artystyczny wprowadził całą społeczność szkolną, a szczególnie dzieci w atmosferę mikołajek.

Wyczekiwany przez wszystkich zgromadzonych gość, został uroczyście przywitany w sali  gimnastycznej. Następnie udał się do poszczególnych klas, aby  najmłodszym uczniom wręczyć piękne prezenty.

Święty Mikołaj  obiecał również, że w przyszłym roku ponownie odwiedzi szkołę. Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Starej Wsi z niecierpliwością będą wyczekiwać na ten szczególny dzień.