Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Oddaj głos na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2016 roku!

19.12.2016

Limanowski Podokręg Piłki Nożnej ogłosił listę nominowanych zawodników i trenerów w XIX Plebiscycie na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2016 roku. Wśród  grona 33 piłkarzy i 21 szkoleniowców nominowanych do tytułu znaleźli się piłkarze i trenerzy z klubów sportowych  z Gminy Limanowa.  Zachęcamy do głosowania!

Głosowanie podobnie jak w trzech poprzednich latach odbywa się za pośrednictwem portalu limanowa.in. Każdy zarejestrowany użytkownik portalu po zalogowaniu się może oddać jeden głos dziennie w każdej sondzie (czyli jeden głos na najpopularniejszego piłkarza i jeden głos na najpopularniejszego trenera). Oddawane głosy przez wielokrotne głosowanie w ciągu jednego dnia nie będą uwzględniane.

Głosowanie potrwa do dnia 25 stycznia 2017 roku do godz. 24:00. Uroczysta Gala na podsumowanie Plebiscytu planowana jest na 18 lutego 2017 roku.

W czasie trwania Plebiscytu na Po portalu limanowa.in prezentowane są sylwetki nominowanych piłkarzy i trenerów. Nominacje zostały ustalone przez Limanowski Podokręg Piłki Nożnej na podstawie propozycji nadesłanych przez Kluby z terenu powiatu limanowskiego.

Nominowani Piłkarze z Klubów z Gminy Limanowa :

ALBERT WĄSOWICZ LKS „WIERCHY” PASIERBIEC

ALBERT PIWOWARCZYK LKS „RUPNIÓW”

STANISŁAW PIEGZA LKS „RUPNIÓW”

PIOTR NAWALANIEC LKS „OLIMPIA” PISARZOWA

MARCIN WOJCIESZCZAK LKS „MORDARKA

MARCIN NIEZABITOWSKI LKS „MORDARKA”

Nominowani Trenerzy Klubów z Gminy Limanowa :

TOMASZ SMOTER LKS „WIERCHY” PASIERBIEC

ADRIAN MRÓZEK LKS „ RUPNIÓW”

ARTUR SEJUD LKS „OLIMPIA” PISARZOWA

MATEUSZ RYŚ LKS „MORDARKA”

KAMIL MUSIAŁ LKS „MORDARKA”

Link do głosowania: http://limanowa.in/sport;kto-bedzie-najpopularniejszym-trenerem-i-pilkarzem-za-2016-rok,34589.html

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji Plebiscytu nagrodzonymi Piłkarzami z klubów sportowych z gminy Limanowa byli: Wiktor Lachor (LKS Mordarka) i Robert Górski (Olimpia Pisarzowa), aTrenerem - Łukasz Pietrzak (LKS Mordarka). Ponadto tytułem Działacza Roku 2015 uhonorowamy został Andrzej Malinowski (Olimpia Pisarzowa).

 Liczba wyświetleń: 3148
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne