Gimnazjalistki z Pisarzowej Mistrzyniami Gminy w Piłce Siatkowej!

18.12.2016

Sukcesem drużyny z Pisarzowej zakończyły się rozegrane w dniu 19 grudnia br. Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Mimo że do rywalizacji zgłosiły się tylko trzy drużyny – Mordarka, Męcina i Pisarzowa, emocji nie brakowało nawet przez chwilę.Drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom gry, o czym najlepiej świadczy fakt że  każdy z rozegranych meczy kończył się dogrywką w trzecim secie.

W finale dziewczęta z Męciny zmierzyły się z ubiegłorocznymi Mistrzyniami – Pisarzową. Ostatecznie po bardzo zaciętej walce o punkty i emocjonującej dogrywce, tytuł Mistrza Gminy obroniły Gimnazjalistki z Pisarzowej i to one będą reprezentować Gminę Limanowa na zawodach powiatowych 4 stycznia.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Gimnazjum Pisarzowa

II miejsce – Gimnazjum Męcina

III miejsce – Gimnazjum Mordarka

Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, dyplomów i pucharów dokonali Wice Wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej – Magdalena Strzebońska.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Bernacka Elwira, Ciuła Aleksandra, Gucwa Marcelina, Kowalska Sylwia, Leśniak Aleksandra, Młynarczyk Sylwia, Oleksy Justyna, Papież Natalia, Pustelnik Milena, Raczek Bernadeta, Smoleń Ilona, Tabor Klaudia, Tokarczyk Karolina.