Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gimnazjaliści z Pisarzowej najlepsi w piłce siatkowej!

20.12.2016

W dniu 21 grudnia na hali przy Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłce siatkowej chłopców w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny:  Pasierbiec, Męcina, Mordarka oraz Pisarzowa. Już od pierwszego gwizdka sędziów – Józefa Smędy i Feliksa Smędy rozpoczęła się pełna emocji rywalizacja. Jak można było się spodziewać mecze obfitowały w wiele naprawdę bardzo dobrych ataków, bloków i asów serwisowych.

Do najbardziej widowiskowych spotkań należał mecz pomiędzy Pisarzową i Męciną. Wynik spotkania cały czas oscylował na granicy remisu. Każda przewaga jednej z  drużyn była bardzo szybko niwelowana przez rywali. Dwa pierwsze sety, po emocjonujących końcówkach dały remis 1-1, więc tym razem musiał decydować tie-break. Ostatecznie, przy olbrzymim dopingu zgromadzonej na sali widowni mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy turnieju.

Po rozegraniu wszystkich meczy i podsumowaniu wyników poszczególnych spotkań, zwycięzcami Turnieju zasłużenie zostali Gimnazjaliści z Pisarzowej.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce –  Gimnazjum Pisarzowa

II  miejsce – Gimnazjum Męcina

III miejsce – Gimnazjum Mordarka

IV miejsce – Gimnazjum Pasierbiec

Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, dyplomów i pucharów dokonali Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej – Magdalena Strzebońska.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Kamil Banach, Mateusz Florek, Damian Hasior, Paweł Jaworski, Przemysław Kubacki, Wiktor Pacholik, Mateusz Raczek, Michał Rogóż, Albert Smoleń, Sebastian Sułkowski, Mateusz Szewczyk, Kamil Wójcik

Chłopcom z Pisarzowej oraz ich opiekunowi - Łukaszowi Sukiennikowi gratulujemy wygranej i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych 10 stycznia.

 Liczba wyświetleń: 3903
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne