Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dziewczęta z Pasierbca Mistrzyniami Gminy w mini koszykówce!

11.12.2016

12 grudnia br.  na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Koszykówce Dziewcząt – kategoria szkół podstawowych. Do rywalizacji zgłosiły się tylko trzy drużyny – SP Mordarka, SP Stara Wieś I oraz SP Pasierbiec, mimo to emocji nie brakowało nawet przez chwile.

Ostatecznie po zaciętej walce o punkty Mistrzyniami Gminy Limanowa w Koszykówce zostały dziewczęta z Pasierbca grające w składzie: Dudek Julia, Guzik Aleksandra, Guzik Gabriela, Guzik Zuzanna, Król Martyna, Pałka Dorota, Pławecka Natalia, Półtorak Joanna, Ptaszek Anna, Ptaszek Patrycja, Twaróg Katarzyna.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Pasierbiec

II miejsce  - SP Mordarka

III miejsce – SP Stara Wieś I

Uroczystego podumowania turnieju dokonali Wice Wójt Gminy Limanowa - Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa - Wojciech Korabik. Każda z drużyn otrzymała ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa nagrody, dyplomy oraz puchary.

Dziewczętom z Pasierbca oraz ich opiekunowi - Markowi Golonce gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się 20 grudnia w ZSS 3 Limanowa.

 

 

 Liczba wyświetleń: 6290
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne