Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy ze Starej Wsi I najlepsi w mini koszykówce!

13.12.2016

Niesamowite emocje panowały dziś na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu, gdzie rozegrane zostały zawody o tytuł Mistrza Gminy Limanowa w koszykówce chłopców – kategoria szkół podstawowych. Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny:  Mordarka,  Siekierczyna nr 2,  Stara Wieś nr 1 oraz Pasierbiec. Już od pierwszego gwizdka sędziów rozpoczęła się zacięta walka o punkty. Chłopcy nawet na moment nie zwalniali tempa, a poziom gry był bardzo wyrównany.

Ostatecznie tytuł Mistrza Gminy Limanowa zdobyli chłopcy ze Starej Wsi nr 1, którzy  grali w składzie: Abram Paweł, Więcek Maciej, Franczak Marcel, Jeż Dominik, Kłak Aleksander, Kuzar Adam, Lis Kamil, Mamak Mikołaj, Mąka Paweł, Palacz Michał, Piaskowy Kacper, Poręba Karol, Sabura Kacper, Szumilas Mateusz, Trela Szymon.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Stara Wieś I

II miejsce – SP Mordarka

III miejsce – SP Siekierczyna nr 2

IV miejsce – SP Pasierbiec

Uroczystego podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, dyplomów oraz pucharów dokonali Wice Wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik.

Chłopcom ze Starej Wsi oraz ich opiekunowi Markowi Młynarczykowi gratulujemy wygranej oraz życzymy sukcesu na zawodach powiatowych 21 grudnia!

 Liczba wyświetleń: 4557
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne