XIX Bieg Niepodległości w Młynnem – zgłoszenia do 4 listopada!

01.11.2016

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Młynnem (ok.200 m od parkingu kaplicy w stronę Laskowej) w dniu zawodów - 7 listopada w godz. 9:00 - 10:00. Zawody rozpoczną się o godz. 10.30.

Zawody to indywidualne biegi przełajowe oraz sztafety klubowe lub szkolne. W każdej kategorii wiekowej dany klub lub szkoła może wystawić maksymalnie 5 zawodników i 2 sztafety (damską i męską).
Imienny skład klubowej sztafety sprinterskiej podać należy w karcie zgłoszenia lub w biurze zawodów w dniu 7 listopada.

Zgłoszenia do udziału w Biegu przyjmowane są  do dnia 4 listopada 2016 r. (TERMIN NIEPRZEKRACZALNY!) wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected]. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane!
Nie będą tez przyjmowane zgłoszenia i zmiany w dzień rozgrywania zawodów.

Zgłoszenia należy dokonać na zamieszczonym poniżej formularzu.

Zapytania można kierować telefonicznie pod nr tel. 660 444 292 (Witold Sochacki) – po godz. 14.00