XII Gala Przedsiębiorczości – doceniona działalność firm z gminy Limanowa

20.11.2016

W dniu 18 listopada 2016 r. w Limanowski Domu Kultury odbyła się XII Limanowska Gala Przedsiębiorczości, organizowana celem docenienia najbardziej aktywnych, odnoszących sukcesy lokalnych  przedsiębiorców. Podczas tegorocznej Gali wyróżnienia i nagrody otrzymały m.in. firmy z gminy Limanowa, a największym sukcesem pochwalić się może firma „Pawlimex” Pawła Wojaka z Męciny, która w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw zdobyła tytuł Lider Biznesu.

Przypomnijmy coroczna Limanowska Gala Przedsiębiorczości to wydarzenie którego pomysłodawca i inicjatorem jest Limanowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców z  siedzibą w Limanowej, które wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy chce w ten sposób wyróżnić i podziękować tym przedsiębiorcom z terenu Limanowszczyzny, którzy przyczynili się do rozwoju gospodarki oraz aktywizacji na lokalnym rynku pracy.
Corocznie podczas Gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w ściśle określonych kategoriach, przyznawanych w zależności od wielkości oraz okresu działalności firm.

W kategorii „Debiut Gospodarczy Roku 2016”  w tym roku swoje osiągnięcia zgłosiły 23 firmy młode stażem, prowadzące działalność nie dłużej niż 3 lata, a z  terenu gminy Limanowa wyróżnienia  w tej kategorii odebrali:

• Marcin Nadbrzeżny Kancelaria Brokerska NBroker Ubezpieczenia Męcina

• Joanna Niedźwiedź-Bieda FJ Stara Wieś

• Karol Matras ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH M-LAS Młynne

• Krzysztof Hutek Mechanika Pojazdowa Stara Wieś

• Elżbieta Lupa F.P.H.U. „GastroEL” Męcina

• Tomasz Ćwik Firma Budowlana PRO-BUD Mordarka

Spośród 20 wyróżnionych firm zgłoszonych do walki o tytuł „Lider Biznesu 2016”, nominowanych do tego tytułu zostało 7 firm, a ostatecznie  Lider Biznesu 2016 (tytuł nadawany organizacjom funkcjonującym na rynku powyżej trzech lat)  trafił do Firmy Produkcyjno-Usługowo-Handlowej PAWLIMEX Pawła Wojaka ze  Starej Wsi.

Wyróżnienia w kategorii "Lider Biznesu 2016” z terenu gminy Limanowa otrzymali:

• CAROX J. Oleksy, R. Szewczyk Spółka Jawna Męcina

• Piotr Pietroń LIMAMAPS Młynne

• Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo-Montażowe „MIDREW II” Paweł Michura Młynne

Wyróżnionym przedsiębiorcom z terenu naszej Gminy serdecznie gratulujemy, życząc prężnego rozwoju firm i wielu kolejnych sukcesów.