Stara Wieś nr 2 najlepsza w unihokeju szkół podstawowych!

22.11.2016

23 listopada br. w Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w unihokeju chłopców i dziewcząt – kategoria szkół podstawowych. Do rywalizacji zarówno w jednej, jak i drugiej kategorii zgłosiły się  drużyny reprezentujące cztery szkoły: SP Męcina nr 1, SP Męcina nr 2, SP Pisarzowa oraz SP Stara Wieś nr 2. Po oficjalnym przywitaniu zawodników przez Dyrektora szkoły – Marka Twaroga oraz Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciecha Korabika, rozpoczęła się emocjonująca walka o punkty.

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” w dwóch sześciominutowych połowach, a nad sprawnym przebiegiem rozgrywek w duchu fair play czuwał sędzia – Józef Smęda.Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom gry, dlatego emocji nie brakowało nawet przez chwilę.

Ostatecznie tytuł Mistrza Gminy Limanowa w Unihokeju zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców trafił w ręce gospodarzy turnieju, czyli Starej Wsi nr 2!

Uroczystego podsumowania turnieju  oraz wręczenia nagród, dyplomów i pucharów dla wszystkich drużyn dokonali Wice Wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, Kierownik Wydziału Promocji i Kultury w Urzędzie Gminy Limanowa – Wojciech Korabik oraz Dyrektor ZS nr 2 w Starej Wsi – Marek Twaróg.

Klasyfikacja końcowa

kategoria dziewczęta:

I miejsce – Stara Wieś II

II miejsce – Męcina II

III miejsce – Męcina I

IV miejsce – Pisarzowa

Kategoria chłopcy:

I miejsce – Stara Wieś II

II miejsce – Męcina II

III miejsce – Męcina I

IV miejsce – Pisarzowa

W tym roku na zawodach powiatowych, które odbędą się 25 listopada naszą gminę będą reprezentować nie jedna, a dwie najlepsze drużyny.  Zatem zawodnikom i zawodniczkom ze Starej Wsi nr 2 i Męciny nr 2 serdecznie gratulujemy awansu i życzymy kolejnych sukcesów.