Odebrano przebudowane odcinki dróg w Koszarach i Rupniowie

09.11.2016

Dnia 8 listopada br. miał miejsce odbiór  inwestycji polegającej na przebudowie odcinków dróg w miejscowościach Koszary i Rupniów. Na wykonanie prac drogowych gmina Limanowa z własnego budżetu przekazała 1 mln 241 tys. zł.

Przebudowa dróg w Koszarach i Rupniowie to inwestycja realizowana na drodze powiatowej nr 1618 K wykonywana przez powiat limanowski wspólnie z gminą Limanowa i gminą Jodłownik. Roboty drogowe w miejscowościach Koszary, Rupniów dotyczyły budowy chodnika wraz z kanalizacją deszczową. Na długości nowopowstałych chodników wykonano także  poszerzenie jezdni do szerokości co najmniej 6 metrów oraz utwardzono istniejące zatoki i perony.

Całkowita wartość zadania wyniosła 5 mln 135 tys. zł, gdzie  powiat limanowski na ten cel przeznaczył 1 mln 441 tys. zł, gmina Limanowa 1 mln 241 tys. zł, a gmina Jodłownik: 125 tys. zł. Wykonawcą robót była firma LIMDROG.