Nie bądź obojętny - twoja reakcja może uratować czyjeś zdrowie i życie

08.11.2016

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym i trudnymi warunkami pogodowymi Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej apeluje do wszystkich mieszkańców gminy Limanowa o wykazanie szczególnej czujności i wrażliwości wobec osób bezdomnych, starszych, chorych, samotnych, wymagających wsparcia i pozbawionych pomocy ze strony najbliższych.

Zima jest dla nich zawsze trudnym okresem. Długotrwałe niskie temperatury oraz obfite opady śniegu mogą narażać na utratę zdrowia, a nawet życia. W związku z tym, w sytuacjach kiedy macie Państwo informację, że ktoś może być zagrożony lub wymaga pomocy prosimy o zgłoszenie tego faktu do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej – kontakt telefoniczny 18/ 337-36-57, 18/ 337-47-81 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 lub na numer alarmowy 112.

Pamiętajcie Państwo, że Wasza reakcja może uratować czyjeś zdrowie i życie.