Kolejny ortograficzny sukces Sylwii Młynarczyk

09.11.2016

Sylwia Młynarczyk, uczennica klasy IIb Publicznego Gimnazjum im. Józefa Górszczyka  w Pisarzowej, została finalistką IV Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” organizowanego przez Stowarzyszenie Polonistów i Fundację „Zawsze Warto”.  Konkurs objęty był honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty. Jak informują organizatorzy, w zmaganiach ortograficznych udział wzięło ponad 16 tysięcy uczniów z wszystkich typów szkół.

Uczennica naszej szkoły znalazła się w gronie 64 gimnazjalistów z terenu całej Małopolski, którzy najlepiej poznali tajniki ortografii polskiej.

Sylwii oraz jej opiekunowi - Wiesławowi Ociepce serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.