Medal Komisji Edukacji Narodowej dla nauczyciela Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie

25.10.2016

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 21 października 2016 roku w Małopolskim Centrum Kultury SOKóŁ w Nowym Sączu, odbyło się spotkanie z licznym gronem wyróżniających się dyrektorów i nauczycieli. Galę wręczania nagród i odznaczeń wybitnym nauczycielom uświetnili swą obecnością - Małopolski  Kurator Oświaty Barbara Nowak, wicekurator  Halina Cimer, starostowie powiatów oraz dyrektor Delegatury w Nowym Sączu Dariusz Leśniak.

W gronie wyróżnionych znalazła się również Zdzisława Zoń - nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Siekierczynie, która została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Serdecznie gratulujemy takiego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.