Gimnazjaliści ze Starej Wsi I Mistrzami Gminy w Halowej Piłce Nożnej!

04.10.2016

Niezwykle gorąca atmosfera panowała dziś na hali przy Zespole Szkół w Rupniowie, gdzie odbyły się  rozgrywki w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – kategoria Gimnazjów. Do zawodów, zgłosiło się sześć drużyn: Męcina, Pisarzowa, Mordarka, Pasierbiec, Rupniów i Stara Wieś I.

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy z których Pasierbiec, Rupniów, Pisarzowa i Stara Wieś I awansowały do dalszych rozgrywek. Po rozegraniu kolejnych meczy wiadomo było, że w wielkim finale zmierzą się drużyny ze  Starej Wsi I i Pasierbca. Wcześniej jednak rozegrała się walka o 3 miejsce pomiędzy Rupniowem i Pisarzową w której zwycięstwo odnieśli gospodarze z Rupniowa.

Najwięcej emocji dostarczył mecz finałowy w którym po zaciętej walce tytuł Mistrza Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców wywalczyli gimnazjaliści ze Starej Wsi!

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród dokonali Edyta Król - Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół oraz Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.

Zwycięskiej drużynie oraz ich opiekunowi - Markowi Młynarczykowi gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się 13 października w Mszanie Dolnej.