Dziewczęta z Mordarki znów najlepsze w Halowej Piłce Nożnej!

03.10.2016

Za nami kolejne piłkarskie emocje! Tym razem do rywalizacji o tytuł  Mistrza Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt stanęły  Szkoły Podstawowe.

W zawodach rozegranych na hali przy Zespole Szkół w Mordarce  udział wzięło pięć drużyn:  Pasierbiec, Mordarka, Kłodne, Nowe  Rybie  i Wysokie.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, co oznaczało, że każda ekipa musiała zagrać cztery mecze.  Dziewczęta w każdym meczu dawały z siebie 100% i zawzięcie walczyły o każdy punkt.

Ostatecznie laur zwycięstwa trafił do gospodarzy turnieju, czyli dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Mordarce!

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Mordarka

II miejsce – SP Nowe Rybie

III miejsce – SP Pasierbiec

IV miejsce – SP Kłodne

V miejsce – SP Wysokie

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród dokonali Edyta Król – Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół oraz Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.

Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się 19 października w Mszanie Dolnej.