Letni obóz LKS Mordarka

30.08.2016

W dniach 22-27.08.2016 r. LKS Mordarka organizował sześciodniowy, niestacjonarny, letni obóz sportowy dla zawodników klubu. Organizacja obozu możliwa była dzięki uzyskaniu dotacji ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu "KLUB" prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Codzienne treningi wymagały od uczestników sporego wysiłku, ale smaczne obiady i popołudniowe atrakcje pozwoliły szybko zregenerować siły. Oprócz wizyty na basenie chłopcy mieli okazje w większości po raz pierwszy w życiu zagrać w squasha.

Okazało się to nie lada wyzwaniem, nawet dla tak ruchliwych i wysportowanych dzieciaków. Kręgielnia i bilard również cieszyły się powodzeniem.

Wizyta w Ośrodku Rekreacyjnym ANICRROS w Męcinie również spodobała się chyba wszystkim uczestnikom obozu. Mini park linowy, tyrolka i quady nieustannie oblegane były przez dzieciaki.

Każdy też chciał spróbować swoich sił, albo raczej sprawdzić czy ma sokoli wzrok, przy strzelnicy. Trzeba dodać, że padły rekordy trafień - miejmy nadzieję, że celność ze strzelnicy uda się przenieść na boisko!

Ostatnią z zaplanowanych atrakcji był wyjazd na trasę rowerową pod Mogielicą. To dopiero było wyzwanie! Ale i temu chłopcy sprostali. Mimo zmęczenia dzielnie wytrwali a nagrodą było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.