Konkurs „Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2016″

03.08.2016

Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa zaprasza do udziału w konkursie "Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2016" na najlepsze działania pracodawców na rzecz ułatwienia pracownikom godzenia życia zawodowego z rodzinnym. Konkurs  organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego.

Celem konkursu jest promocja małopolskich pracodawców, którzy wykraczając poza obowiązki uregulowane w powszechnie obowiązujących przepisach prawa pracy, stosują również inne rozwiązania mające na celu wsparcie pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Konkurs adresowany jest do wszystkich pracodawców (sektor publiczny / prywatny / non profit), którzy mają swoją siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego i funkcjonują na rynku pracy nieprzerwanie przez okres przynajmniej 12 miesięcy przed dniem zgłoszenia do Konkursu, a ponadto stosują rozwiązania sprzyjające godzeniu rodzicielstwa z życiem zawodowym. Laureaci Konkursu otrzymają tytuł "Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2016", a uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie odbędzie się w listopadzie bieżącego roku.

Formularz zgłoszeniowy należy składać w terminie do 15.10.2016 roku do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie, ul. Piastowska 32. Niezbędne informacje o Konkursie znajdziecie Państwo w załączonym Regulaminie Konkursu oraz na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie www.rops.krakow.pl

Pełna treść artykułu, regulamin oraz formularz uczestnictwa znajdują się w załącznikach poniżej.