Wakacje 2016 w świetlicach gminnych!

04.07.2016

Trwają wakacje – czas wypoczynku i relaksu. Specjalną ofertę na okres letniej przerwy od szkoły przygotowały dla najmłodszych świetlice z terenu gminy Limanowa. Oferowane zajęcia nie tylko organizują wolny czas dzieciom i młodzieży, ale także rozwijają ich zainteresowania. Zaplanowane atrakcje skierowane są zarówno do młodszych, jak i starszych bywalców świetlic, by nikt nie narzekał na nudę, a wręcz odwrotnie wspaniale się bawił i z bagażem wspomnień powrócił we wrześniu w szkolne mury.

Poniżej na plakatach oferta wakacyjna świetlic, zaznaczyć jednak należy że są to atrakcje specjalne przygotowane na okres wakacji, a oprócz tego poszczególne świetlice w pozostałe dni organizują zajęcia stałym trybem, zgodnie z harmonogramem pracy.

Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z przygotowanych atrakcji, życząc udanego wypoczynku!