Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Procedura/Regulamin w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji

19.07.2016

 

 

Jest to spójna regulacja, obejmująca zarówno aspekty ochrony informacji przed nieuprawnionym udostępnieniem, czyli upublicznieniem lub ujawnieniem osobom niepowołanym oraz jednocześnie regulacja ochrony przed utratą, zniszczeniem, uszkodzeniem lub zniekształceniem danych w rozumieniu ochrony fizycznej baz danych i nośników danych, pamięci masowych, dysków twardych, optycznych, elastycznych, magnetycznych, CD-romów, pen-drivów, jak też urządzeń dostępowych, peryferyjnych oraz samych serwerów, komputerów i sieci wewnętrznych czy Intranetu.

 

Procedura/ Regulamin w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji

Załącznik 1 - Deklaracja przestrzegania Regulaminu

Załącznik 2 - Upoważnienie do dostępu do informacji

Załącznik 3 - Oświadczenie potwierdzające znajomość przepisówLiczba wyświetleń: 3302
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne