Awans trampkarzy LKS "Wierchy" Pasierbiec do I ligi!

31.07.2016

W dniu 29 lipca br. odbyło się rewanżowe spotkanie barażowe o awans do I Ligi Trampkarzy pomiędzy Wierchami Pasierbiec a Laskovią.  Drużyna z Pasierbca postawiła kropkę nad 'i' i pokonując KUKS Laskovia Laskowa 2:1 przypieczętowała swój awans do I ligi Trampkarzy.

Konieczność rozegrania barażu wyniknęła z awansu Limanovii do Małopolskiej Ligi Trampkarzy, po wycofaniu się z rozgrywek  ULKS Korzennej.

W pierwszym spotkaniu barażowym podopieczni Matusza Wrońskiego wysoko pokonali Laskovię Laskowa (7:1). Drugie zwycięstwo (2:1) dało drużynie trampkarzy z Pasierbca historyczny awans do I Ligi Trampkarzy Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Po meczu każdy zawodnik otrzymał od Zarządu Klubu pamiątkową statuetkę, a zakończenie sezonu i świętowanie awansu miało swój ciąg dalszy w Świetlicy Gminnej.

Skład zwycięskiej drużyny LKS "Wierchy" Pasierbiec:

Jakub Wiktor - Jakub Piórkowski, Bartosz Dudek, Łukasz Palacz, Piotr Puto, Grzegorz Badyla, Adrian Twaróg, Mariusz Wielocha (55 Patryk Palacz), Konrad Kowalik, Wojciech Szewczyk (55 Krystian Palacz), Kulig Paweł. Poza tym w sezonie grali jeszcze: Kamil Wajda, Bartłomiej Kotara, Szymon Wiktor, Adrian Golonka, Karol Guzik, Grzegorz Wilczek, Mateusz Kita, Filip Bednarczyk, Kacper Abram.

Sponsorzy klubu: Urząd Gminy Limanowa, Doratex-Ubezpieczenia, GM Meble.

Prezes klubu: Grzegorz Mucha. Wiceprezes klubu: Zbigniew Szewczyk. Wiceprezes klubu: Bogdan Wiktor (kierownik drużyny).