Znamy zwycięzców Pucharu Paproci!

26.06.2016

Coroczną tradycją na stadionie sportowym LKS „Płomień”  Limanowa w Łososinie Górnej przed uroczystością pn. „Otwarcie Sezonu Turystycznego w Gminie Limanowa” na górze Paproć, rozegrany został Turniej Piłkarski.

W tym roku do rozgrywek o Puchar Paproci w kategorii Orlików przystąpiły cztery drużyny: „Płomień” I Limanowa, KS Tymbark, KS Zakopane oraz „Płomień” II Limanowa. W kategorii Skrzatów zmierzyły się dwie drużyny: KS Tymbark oraz „Płomień” Łososina. Już od pierwszego gwizdka rozpoczęła się zacięta rywalizacja, a zawodnicy dzielnie walczyli o zdobycie bramek.

W kategorii Skrzatów, po  wyrównanej walce z Płomieniem Łososina Górna, zwycięzcą został KS Tymbark.

Zwycięzcami w kategorii Orlików została drużyna Płomień I Limanowa. Drugie miejsce na podium zajął KS Tymbark, a trzecie KS Zakopane. Tuż za podium uplasowała się drużyna Płomień II.

Najlepszym strzelcem turnieju został Michał Kęska z LKS „Płomień” Limanowa, a najlepszym bramkarzem Damian Stopka z KS Zakopane.

Wręczenia pucharów oraz medali dla poszczególnych drużyn oraz zawodników dokonali przedstawiciele organizatorów: prezes LKS „Płomień” Limanowa - Mirosław Twaróg oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik.