Zapraszamy na Otwarcie Sezonu Turystycznego na górze Paproć!

08.06.2016

Uroczystość „Otwarcia Sezonu Turystycznego na górze Paproć” rozpocznie się o godz.15.00  tradycyjnie mszą św. w intencji turystów. Po mszy rozpoczną się  prezentacje i występy przygotowane z myślą o najmłodszych, a następnie koncerty zespołów muzycznych już dla starszej publiczności.

W trakcie trwania imprezy odbędzie się bezpłatna loteria, podczas której wygrać można będzie m.in. tablety, słuchawki, mp3, sprzęt sportowy i akcesoria turystyczne oraz gminne gadżety.

Ponadto na najmłodszych uczestników czekać będą bezpłatne urządzenia rekreacyjne – zjeżdżalnie i zamki dmuchane, euro bungee, maskotki, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżanie po linie, przejażdżki konne oraz animacje - malowanie twarzy, balonowe zoo i kącik artystyczny. Serdecznie zapraszamy!

W związku z organizowaną uroczystością informujemy, że wyjazd samochodami na Paproć będzie od strony Zamieścia, natomiast zjazd od strony Łososiny Górnej. Prosimy wszystkich kierowców o stosowanie sie do takiej organizacji ruchu.