Uwaga ! Tylko do 1 lipca br. wypłata świadczeń z programu „Rodzina 500+” z wyrównaniem!

27.06.2016

Apelujemy do mieszkańców którzy jeszcze nie złożyli wniosków w ramach Programu „500+” , aby zrobili to do dnia 1 lipca br. Przypomnijmy, że tylko Ci wnioskodawcy którzy złożą dokumenty do tego terminu będą mieć wypłacone wyrównanie świadczenia za okres od 1 kwietnia 2016 r.

W przypadku, gdy wniosek złożony zostanie po 1 lipca 2016 r. prawo do świadczenia zostanie przyznane i wypłacone począwszy od miesiąca, w którym wpłynął wniosek.