Podsumowanie IV edycji projektu „Na własne konto” – główna nagroda dla uczniów z Mordarki!

16.06.2016

Jak już wcześniej informowaliśmy Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce został laureatem w ogólnopolskim konkursie na projekt Spółdzielni Uczniowskiej w ramach programu „Na własne konto” organizowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

3 czerwca 2016 r. w Centrum Konferencyjnym „Muranów" w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji projektu. W spotkaniu wzięli udział laureaci konkursów, organizowanych w ramach projektu: konkursu na najlepszy projekt spółdzielni uczniowskiej, konkursu na najlepszy artykuł ekonomiczny, konkursu internetowego oraz konkursu na najlepszy blog projektu.

W uroczystości, oprócz uczestników i organizatorów, wzięli udział  goście: Teresa Wargocka - poseł na Sejm RP - sekretarz stanu w Ministerstwo Edukacji Narodowej,  Marek Zagórski - sekretarz stanu w Ministerstwo Skarbu Państwa i  Dariusz Rostkowski - przedstawiciel Departamentu Edukacji i Wydawnictw Narodowy Bank Polski.

Uczniom z Zespołu Szkół w Mordarce oraz ich opiekunowi – Kazimierze Biernat gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.