3.000.000,00 złotych otrzymali mieszkańcy gminy Limanowa w ramach programu „Rodzina 500 +”

01.06.2016

Program „500 plus” jest realizowany w gminie Limanowa bez najmniejszych zakłóceń. Dzięki  dodatkowym stanowiskom pracy oraz przyjmowaniu wniosków w soboty w poszczególnych miejscowościach,  w urzędzie nie tworzyły się  kolejki wbrew wcześniejszym prognozom.

Od 1 kwietnia do 31 maja br. w Urzędzie Gminy Limanowa złożonych zostało 2056 wniosków  w ramach rządowego programu „Rodzina 500 +”.  Ponad 1500 rodzin otrzymało świadczenia na prawie 3000 dzieci.

Łączna kwota wypłaconych w Gminie Limanowa świadczeń w ramach programu  to prawie 3 miliony złotych!

Codziennie od poniedziałku do piątku w Urzędzie Gminy Limanowa (pok. nr 26 i 28)
w godz.8.00-15.00 składać można wnioski o świadczenie w ramach programu „500+”, a pamiętać należy, że warunkiem wypłaty należności licząc od miesiąca kwietnia jest złożenie wniosku do 1 lipca br. (złożenie wniosku po tym terminie skutkować będzie wypłatą świadczenia począwszy od miesiąca w którym składany jest wniosek).

Wnioski można  składać również przez Internet: za pomocą bankowości elektronicznej, PUE ZUS,
e-PUAP oraz portal [email protected].