Sukcesy uczniów z Mordarki w XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy”

04.05.2016

Dnia 30 kwietnia br. organizatorzy XV Edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy” z Gimnazjum w Zębie ogłosili wyniki rywalizacji konkursowej. Wysokie miejsca w konkursie udało się zająć uczniom z Zespołu Szkół w Mordarce.

W kategorii klasy IV – VI szkoły podstawowej :

• za wypracowanie „On mnie nauczył jak przebaczać”. Kartka z pamiętnika drugie miejsce zdobyła Julita Golonka z kl.5 ze Szkoły Podstawowej w Mordarce, opiekun Edyta Odziomek
  • za tekst na temat „Jakie drogowskazy pozostawił Jan Paweł II dzieciom w „Liście do dzieci?” Forma dowolna również drugie miejsce zajęła Anna Gołąb z kl.5 ze Szkoły Podstawowej w Mordarce, opiekun Ewa Zelek

Rok wcześniej I miejsce w powyższym konkursie zdobył brat Julity – Kacper Golonka z kl.6 za tekst „Jan Paweł II – mój życiowy GPS”, opiekun Ewa Zelek.

Gratulujemy!

W kategorii klasy IV – VI szkoły podstawowej :

Gratulujemy!

Liczba wyświetleń: 1930