Bieg z mapą w Limanowej

08.05.2016

126 osób uczestniczyło w  kolejnej edycji Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska Biega z Mapą" w sobotę 7 maja br. w Limanowej. Sportowe wydarzenie oprócz tego, że przyniosło wiele sportowych emocji było także wspaniałą okazją do dobrej zabawy.

Uczestnicy Biegu rywalizowali na 10 trasach biegowych, w zależności od wybranej kategorii. Szczególnym powodzeniem cieszyła się kończąca Akcję widowiskowa sztafeta rodzinna, w której wzięło udział 13 zespołów złożonych z dziecka i rodzica.

Na koniec jak zwykle było nagradzanie zwycięzców i mnóstwo radości - praktycznie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal Akcji. Dla najlepszych były dyplomy, piękne medale i puchary, które wręczali: Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa Jolanty Juszkiewicz, Dyrektor SP Młynne Bożena Golonka, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji  Urzędu Gminy Limanowa Wojciech Korabik oraz Teresa Zabramny - Prezes Limanowskiej Akcji Charytatywnej.  Jak zwykle najwięcej emocji dostarczyło losowanie nagród - ta najcenniejsza - tablet, powędrowała w ręce 14-letniej Małgorzaty Sroka.
Podczas Akcji zbierano także środki finansowe dla potrzebujących chorych dzieci - "Kilometry Dobra" - pod egidą Limanowskiej Akcji Charytatywnej.

Organizator Biegu – UKS „Patria” Młynne serdecznie dziękuje za pomoc i wsparcie finansowe Akcji Urzędowi Gminy Limanowa, Urzędowi Miasta Limanowa oraz sponsorom klubu - "Midrew" Pawła Michury, "Elfach" Limanowa, "Indeco" Limanowa, "Bank Spółdzielczy" Limanowa, Sklepowi "Tik-Tak P. Sukienników. Gorące podziękowania kieruje też do rodziców pomagających w organizacji imprezy.

Sztab Organizacyjny:
Witold Sochacki - Sędzia Główny
Jacek Kozłowski - Kierownik Startu
Jolanta Kozłowska - Sędzia Startu
Marek Golonka - Kierownik Zawodów
Jarosław Bugajski - Z-ca kierownika zawodów
Artur Janik - Logistyka
Miłosz Król - Logistyka
Edyta Baluta - Biuro Zawodów
Urszula Zelek - Biuro zawodów.

Sędziowie tras : Jadwiga Fitrzyk, Kamil Fitrzyk, Magdalena Frey, Daniel Piaskowy, P. Deska.

Poniżej tabela z wynikami Biegu.

Sztab Organizacyjny:
Witold Sochacki - Sędzia Główny
Jacek Kozłowski - Kierownik Startu
Jolanta Kozłowska - Sędzia Startu
Marek Golonka - Kierownik Zawodów
Jarosław Bugajski - Z-ca kierownika zawodów
Artur Janik - Logistyka
Miłosz Król - Logistyka
Edyta Baluta - Biuro Zawodów
Urszula Zelek - Biuro zawodów.

Poniżej tabela z wynikami Biegu.