A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

ZS Męcina najlepsza na gminnym etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

13.04.2016

Sukcesem uczniów z Zespołu Szkół w Męcinie zakończyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów, które odbyły się 14 kwietnia br. w Męcinie. W eliminacjach udział wzięły czteroosobowe zespoły ze Szkół Podstawowych z Męciny 1 i Starej Wsi 2, oraz 3-osobowe zespoły z gimnazjum nr 2 w Starej Wsi i z Męciny. Uczestnicy eliminacji musieli wykazać się wiedzą w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz umiejętnością jazdy rowerem po torze przeszkód.

Sędzią głównym turnieju był podkomisarz Daniel Strug, który wraz z towarzyszącymi mu st. sierż. Jolantą Mól oraz sierż. Iwoną Pawlik czuwał nad przebiegiem Turnieju.

 

Klasyfikacja drużynowa szkół:

Szkoły Podstawowe

I miejsce – SP Męcina

II miejsce – SP Stara Wieś 2

Gimnazja

I miejsce – Gimnazjum Męcina

II miejsce – Gimnazjum Stara Wieś 2

 

Klasyfikacja indywidualna:

Szkoły Podstawowe

I miejsce Kinga Worwa – SP nr 1 w Męcinie

II miejsce  Michał Wiewióra – SP nr 1 w Męcinie

III miejsce  Zuzanna Pancerz – SP nr 1 w Męcinie

Gimnazja

I miejsce Jakub Lachor – Gimnazjum w Męcinie

II miejsce Piotr Stanisławczyk – Gimnazjum w Męcinie

III miejsce Tomasz Kurczab – Gimnazjum w Męcinie

Wszyscy uczestnicy Turnieju zarówno drużynowo, jak i indywidualnie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa.   Nagrody wręczali:  Wice Wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji UG Limanowa – Wojciech Korabik, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie - Maria Lupa oraz  podkomisarz Daniel Strug z KPP Limanowa.

Gminę Limanowa na etapie powiatowym turnieju reprezentować będą zdobywcy I miejsc w kat. drużynowej i indywidualnej. Etap powiatowy zawodów odbędzie się dnia 27 kwietnia br. w Kasince Małej. Życzymy powodzenia!Liczba wyświetleń: 3304
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30