A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Unihokej szkół podstawowych – znamy zwycięzców!

12.04.2016

13 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Unihokeju  Chłopców i Dziewcząt w kategorii Szkół Podstawowych. Do rywalizacji w obu kategoriach zgłosiły się trzy drużyny. W  kategorii dziewcząt: SP Stara Wieś 2, SP Pisarzowa oraz SP Męcina, natomiast w kategorii chłopców: SP Stara Wieś 2, SP Męcina 2 oraz SP Męcina 1.

Grając systemem „każdy z każdym” zespoły stoczyły sześć pojedynków  w toczącej się na wyrównanym, wysokim poziomie rywalizacji.  Ostatecznie Mistrzyniami Gminy w unihokeju zostały dziewczęta ze Starej Wsi , które wygrały wszystkie rozegrane mecze.

W kategorii chłopców szczególnie ekscytujący przebieg miał mecz finałowy pomiędzy drużynami SP Męcina 1 i SP Męcina 2. Chłopcy do ostatnich sekund walczyli o każdy punkt. Ostatecznie Mistrzami Gminy Limanowa zostali chłopcy z Męciny 1.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

I miejsce -  SP Stara Wieś 2

II miejsce – SP Męcina 2

III miejsce – SP Pisarzowa

Chłopcy:

I miejsce –  SP Męcina 1

II miejsce – SP Męcina 2

III miejsce – SP Stara Wieś 2

Podsumowania turnieju oraz wręczenia pucharów i nagród dokonali Wice Wójt Gminy Limanowa - Marian Mąka,  Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi – Marek Twaróg oraz Kierownik Wydziału  Kultury i Promocji UG Limanowa – Wojciech Korabik.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się w Starej Wsi 2 w dniu 29 kwietnia br. Liczba wyświetleń: 1596
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30