Trzecie miejsce siatkarek z Pisarzowej na Rejonowej Gimnazjadzie Dziewcząt!

21.04.2016

Dnia 21 kwietnia br. w hali MOSIR–u w Nowym Sączu została rozegrana Rejonowa Gimnazjada Dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery drużyny - mistrzowie czterech powiatów: Starego Sącza, Nowego  Sącza, Gorlic i Limanowej, a powiat limanowski reprezentowały dziewczęta z Pisarzowej.

Drużyna gimnazjalistek z Pisarzowej grała w następującym składzie: Urszula Majoch (kapitan), Justyna Uryga, Marlena Jasica, Mariola Motyka, Irena Janik, Sylwia Kowalska, Kinga Kotlarz, Wioleta Sławek, Natalia Górszczyk, Milena Pustelnik, Sylwia Młynarczyk, Angelika Górszczyk, Bernadeta Raczek, Klaudia Tabor.

Po bardzo wyrównanej walce w całym turnieju dziewczęta z Pisarzowej zajęły trzecie miejsce.

Opiekunem i trenerem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Michał Majka.

Trenerowi i dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów !

Źródło: www.pisarzowa.pl

Liczba wyświetleń: 2037