III miejsce gimnazjalistek z Mordarki na zawodach rejonowych w piłce ręcznej

26.04.2016

Dnia 26 kwietnia br.  w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się zawody rejonowe w Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z czterech szkół - mistrzynie powiatów limanowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego oraz miasta Nowy Sącz. Powiat Limanowski reprezentowały dziewczęta z Zespołu Szkół w Mordarce. Rywalizacja była toczona w jednej grupie systemem każdy z każdym 2x8minut. Po zaciętej walce dziewczęta z Mordarki wygrały mecz z dziewczętami z Sękowej i zajęły trzecie miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. miejsce - Gimnazjum nr 5 w Nowym Sączu - opiekun Dorota Olszewska
2. miejsce - Gimnazjum w Stróżach - opiekun Marta Janik
3. miejsce - Gimnazjum w Mordarce - opiekun Magdalena Kindlik
4. miejsce - Gimnazjum w Sękowej - opiekun Justyna Szarowicz

Podczas uroczystego zakończenia turnieju poszczególne drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary.

Dziewczętom z Mordarki oraz opiekunowi drużyny - Magdalenie Kindlik gratulujemy świetnego występu i życzymy dalszych sukcesów.