A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dziewczęta z Gimnazjum w Mordarce Mistrzyniami Powiatu w Piłce Ręcznej!

07.04.2016

Dnia 7 kwietnia 2016 r. na hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Gimnazjów. Gminę Limanowa reprezentowały Mistrzynie Gminy Limanowa - dziewczęta z gimnazjum w Mordarce, zdobywając I miejsce!

W wyniku losowania ustalono kolejność rozgrywania meczy w trzech grupach A, B, C „systemem każdy z każdym”. Dziewczęta z Mordarki plasując się na pierwszej pozycji w grupie C wywalczyły awans do grupy finałowej, w której oprócz naszych reprezentantek znalazły się gimnazjalistki z Tymbarku i Raby Niżnej. Mistrzyniami Powiatu Limanowskiego w piłce ręcznej zostały gimnazjalistki z Mordarki po brawurowych zwycięstwach w obu meczach finałowych.


Dziewczętom oraz opiekunowi drużyny – Magdalenie Kindlik gratulujemy sukcesu oraz życzymy powodzenia na zawodach rejonowych, które odbędą się 26 kwietnia br. na hali sportowej w Nowym Sączu.

/fot. MOS Limanowa/Liczba wyświetleń: 2001
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30