Dziewczęta z Gimnazjum w Mordarce Mistrzyniami Powiatu w Piłce Ręcznej!

07.04.2016

Dnia 7 kwietnia 2016 r. na hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Gimnazjów. Gminę Limanowa reprezentowały Mistrzynie Gminy Limanowa - dziewczęta z gimnazjum w Mordarce, zdobywając I miejsce!

W wyniku losowania ustalono kolejność rozgrywania meczy w trzech grupach A, B, C „systemem każdy z każdym”. Dziewczęta z Mordarki plasując się na pierwszej pozycji w grupie C wywalczyły awans do grupy finałowej, w której oprócz naszych reprezentantek znalazły się gimnazjalistki z Tymbarku i Raby Niżnej. Mistrzyniami Powiatu Limanowskiego w piłce ręcznej zostały gimnazjalistki z Mordarki po brawurowych zwycięstwach w obu meczach finałowych.

Dziewczętom oraz opiekunowi drużyny – Magdalenie Kindlik gratulujemy sukcesu oraz życzymy powodzenia na zawodach rejonowych, które odbędą się 26 kwietnia br. na hali sportowej w Nowym Sączu.

/fot. MOS Limanowa/

Liczba wyświetleń: 2001