A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

5 Bieg Ziemi Limanowskiej

21.04.2016

W dniu 1 maja br. w Starej Wsi odbędzie się 5 Bieg Ziemi Limanowskiej im. Św. Jana Pawła II. Bieg odbędzie się pod Honorowym Patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja Jeża.Bieg Ziemi Limanowskiej organizowany jest przez Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Ziemia Limanowska, a przedsięwzięcie służyć ma m.in. promocji Światowych Dni Młodzieży, uczczeniu rocznicy 1050-lecia Chrztu Polski oraz rocznicy kanonizacji św. Jana Pawła II jako promotora wartości chrześcijańskich i aktywnego stylu życia.


Zgłoszenia do uczestnictwa w Biegu przyjmowane są do dnia 28 kwietnia elektronicznie – poprzez stronę www.pifsport.pl

Szczegóły w Regulaminie poniżej.Liczba wyświetleń: 1852
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30