Powracają piłkarskie emocje! Rusza liga okręgowa!

28.03.2016

Już w najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze mecze rundy wiosennej. Po zimowej przerwie jako pierwsi na boiska wybiegną piłkarze nowosądeckiej okręgówki, gdzie Gmina Limanowa ma jednego reprezentanta, którym jest LKS „Olimpia” Pisarzowa.

Drużyna po rundzie jesiennej zajmuje wysokie 4 miejsce z 30 punktami na koncie. Na 15 rozegranych spotkań 10 to zwycięstwa, 0 remisów i 5 porażek. W porównaniu z poprzednim sezonem jest to stosunkowo dobry wynik, ale z pewnością zespół stać na więcej, tym bardziej, iż potencjał drużyny jest spory, a jak wiemy, zawodnicy chcą powalczyć na wiosnę o awans.

W kadrze zespołu nie doszło do wielu zmian. Do Jarmuty Szczawnica odszedł bramkarz Mateusz Borzęcki. Z dalszej gry w Olimpii zrezygnował  Łukasz Fałowski, natomiast Sławomir Zięcina odszedł do Heleny Nowy Sącz. Do treningów po dłuższej przerwie wrócił Patryk Zając.

Mecz inauguracyjny piłkarze „Olimpii” rozegrają 3 kwietnia o godz. 16:00, podejmując na własnym boisku Helenę Nowy Sącz. Wszystkich sympatyków drużyny zapraszamy na stadion w Pisarzowej!

Kolejka 16 / 2– 3 kwietnia

Turbacz Mszana Dolna – Jarmuta Szczawnica - 3 kwietnia, 16:00
ULKS Korzenna – Gród Podegrodzie - 2 kwietnia, 16:30
Olimpia Pisarzowa – Helena Nowy Sącz - 3 kwietnia, 16:00