Gimnazjalistki z Mordarki Mistrzyniami gry w piłkę ręczną!

31.03.2016

Dnia 31 marca br. na hali sportowej przy Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć szkół gimnazjalnych: Pisarzowa, Pasierbiec, Stara Wieś II, Mordarka oraz Rupniów.

Turniej został rozegrany w systemie "każdy z każdym". Dziewczęta nie oszczędzały sił i zacięcie walczyły o każdy punkt. Ostatecznie Mistrzyniami Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej zostały dziewczęta z Mordarki grające w składzie: Ćwik Natalia, Janczyk Ilona, Janik Alicja, Kaim Magdalena, Kądziołka Natalia, Lis Karolina, Lis Patrycja, Odziomek Natalia, Florek Patrycja, Sławek Natalia, Sławek Patrycja, Wojtas Natalia.

Klasyfikacja końcowa:

I m. - Mordarka

II m. - Rupniów

IIIm. - Stara Wieś II

IV m.- Pasierbiec

V m. - Pisarzowa

Podsumowania Turnieju oraz uroczystego wręczenia nagród dokonali Wojciech Korabik
– kierownik Wydziału Kultury i Promocji oraz Robert Piwowarczyk – Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rupniowie.

Gimnazjalistkom z Mordarki serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach powiatowych w dniu 7 kwietnia br. w Mszanie Dolnej.