A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gimnazjaliści ze Starej Wsi niezwyciężeni!

31.03.2016

1 kwietnia br. w hali przy Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców. W zawodach wzięło udział sześć szkół gimnazjalnych: Mordarka, Pisarzowa, Stara Wieś I, Stara Wieś II, Pasierbiec oraz Rupniów.  Zawody rozegrano w dwóch grupach. Wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom gry. Po zaciętej rywalizacji  awans do dalszych rozgrywek wywalczyły cztery drużyny : Pisarzowa, Stara Wieś I, Mordarka i Rupniów. Mecz o trzecie miejsce, przy ogromnym dopingu publiczności wygrali gimnazjaliści z Rupniowa. Walkę o pierwsze miejsce stoczyły między sobą drużyny z Mordarki i Starej Wsi I. Ostatecznie tytuł Mistrza Gminy Limanowa obronili ubiegłoroczni zwycięzcy turnieju, czyli gimnazjaliści ze Starej Wsi I.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

I miejsce – Stara Wieś I

II miejsce – Mordarka

III miejsce – Rupniów

IV miejsce – Pisarzowa

Każda z drużyn otrzymała dyplom i nagrody, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo zostały wyróżnione okolicznościowym pucharem. Nagrody wręczyli: Edyta Król – dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół  oraz Wojciech Korabik – kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Artur Grabowski, Marcin Kędroń , Karol Kita, Łukasz Liptak, Mariusz Liptak, Filip Marcisz, Kacper Marcisz, Bogdan Mól, Kamil Palacz, Mateusz Postrożny,  Dominik Strug, Paweł Tomaszek, Tomasz Twaróg, Sebastian Więcek, Filip Włodarczyk.

Chłopkom życzymy powodzenia  na zawodach powiatowych w Mszanie Dolnej 6 kwietnia!Liczba wyświetleń: 2108
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30