A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z Pasierbca niepokonani!

02.03.2016

Niezwykłe emocje panowały dzisiaj na hali przy Zespole Szkół w Mordarce, gdzie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

W turnieju wzięło udział siedem zespołów: SP Rupniów , SP Siekierczyna I, SP Siekierczyna II, SP Pasierbiec, SP Mordarka, SP Stara Wieś I oraz SP Wysokie.  Mecze rozegrano  w dwóch grupach, a każda z grużyn dzielnie walczyła o awans do dalszych rozgrywek.  Zwycięzcą grupy I została SP Pasierbiec, zaś w grupie II triumfowali uczniowie ze Starej Wsi I i właśnie te  dwie drużyny rozegrały między sobą mecz finałowy, z którego ostatecznie zwycięsko wyszli zawodnicy z Pasierbca.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.SP Pasierbiec

2.SP Stara Wieś I

3.SP Wysokie

4.SP Siekierczyna I

Zwycięska drużyna grała w składzie: Badyla Grzegorz, Golonka Adrian, Guzik Karol, Kaja Grzegorz, Kulig Paweł, Ptaszek Paweł, Wieczorek Jakub, Wieczorek Mateusz, Wilczek Grzegorz. Opiekunem, a zarazem trenerem drużyny jest Marek Golonka.

Każda z drużyn otrzymała dyplom i upominki, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo zostały wyróżnione okolicznościowym pucharem. Nagrody wręczyli: Edyta Król – dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół, Wojciech Korabik – kierownik wydziału Kultury i Promocji, oraz Paweł Ciuła – dryrektor Zespołu Szkół w Mordarce.

Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 11 kwietnia na hali w ZSM nr 1 w MszanieLiczba wyświetleń: 2416
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30